Aydın Kuşadası dolmuş saatleri

Kuşadası dolmuş saatleri için oluşturduğumuz bilgilendirici yazımız yayınlanmıştır. Genellikle yaz sezonunun başlaması ile hareketlilik kazanan bölgede seferler aksatılmadan devam etmektedir. Araştırma yaparken nereye gideceğinizi, hangi konuma ulaşacağınızı belirleyerek yola çıkmalısınız. Elbette bilmediğiniz yerlerde olabilmektedir. Tatil dönemlerinde otele gitmek isteyenler, günübirlik deniz sezonunu açanlar dolmuşları kullanmaktadır. Sitemizde de bu soru işaretlerini gidermeye çalışacağız.

İki yer arası mesafe 70 kilometredir. Araçla gidildiği zaman 90 dakika sürmektedir. Fakat dolmuş kullanacak olanlar dur kalk, yolcu iniş ve binişleri olduğundan gecikmeli gidebilmektedir. Bu hesapa göre 1 saat 30 dakika sürmektedir. Keyifli bir yolculuk olacağını söyleyebiliriz. Çünkü yol üstünde plaj, deniz manzarası bulunmaktadır. Sizde kuşadası dolmuş saatleri araması ile yola koyulabilirsiniz. Gidiş dönüş yolunda bulunan bazı mevkiler: Söke, Sazlı, Germencik, Dereağzı, Kızılcaköy.

Kuşadası dolmuş saatleri

Aşağıda yer alan saatler sezon dönemini kapsamaktadır. Kooperatif tarafından saat değişikliği olabilmektedir. Otogarlardan karşılıklı seferler yapılır, yolcular nakit ücret vererek binebilir.

Aydın Kuşadası dolmuşları için hareket saatleri bilgileri
Hafta İçi Sefer Saatleri Hafta Sonu Sefer Saatleri
Kuşadası merkez Aydın otogar Kuşadası Aydın
06:40 05:45 06:45 05:50
21:00 20:30 21:00 20:35

Sitemizde bulunan bu bilgiler kuşadası dolmuş saatleri araması yapan kişilerin bilgilenmesi için yazılmıştır. Olası bir değişiklikte duyuru olarak, haber içerisini editörlerimiz güncellenmektedir. Saat bilgisinde ise bazen değişim olabilmektedir. Yol durumuna göre gecikmeler yaşandığı durumlar ile karşılabilirsiniz. Hareket amirliğine otogara bu konuyu bildirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir