1. Anasayfa
  2. »
  3. Dolmuş Saatleri
  4. »
  5. gaziemir kuşadası dolmuş saatleri

gaziemir kuşadası dolmuş saatleri

ulaşım Takip ulaşım Takip - - 2 dk okuma süresi
0

gaziemir kuşadası dolmuş saatleri İzmir’den hareket ederek ulaşım sağlamanın alternatif yolları anlatılmıştır. Sitemizde yer alan dolmuş saatleri bilgisi için güncel verilerden yararlanabilirsiniz. Bildiğiniz üzere Gaziemir nüfus yoğunluğu olan bir semt. Ayrıca çevre ilçelere ve şehir merkezinden uzakta olan tatil bölgelerine geçiş güzergahındadır. Yazımızda belirtilen gaziemir kuşadası dolmuş saatleri için tablo ve listeden bakabilirsiniz.

gaziemir kuşadası dolmuş saatleri

Mesafe olarak yaklaşık 80 km’dir. Bu mesafeyi özel araç ile 1 saatte gidebilirsiniz. Ancak toplu taşıma otobüs, dolmuş gibi araçlar ile uzun sürmektedir. Yolcu alması, gaziemir kuşadası arası indi bindi durumları etkilemektedir. Ayrıca baktığımız zaman sefer saatleri de belli dönemlerde olmaktadır. Gidecek olanlar nereden binebilir? Gaziemir Kuşadası dolmuşları nereden kalkıyor? Gaziemir semt garajı dediğimiz bölgeden çevre ilçelere ve tatil beldelerine gidilmektedir. Semt garajında ki dolmuşlar saat başı hareket etmektedir. Yaz ve kış tarifesi kuşadasına gidiş gelişlerde değişebilir.

İzmir’den Kuşadası’na nasıl gidilir

Bu alternatif olarak yazılmıştır. Gitmek isteyenler dolmuş harici İzmir metroyla gitmek isteyenler ise önce izban Gaziemir semt garajına gitmelidir. Oradan Selçuk’a gidip ve Selçuk’tan Kuşadası’na geçebilirler. Bu aktarma sayesinde erişebilirsiniz. Ancak yolculuk 2 saat sürmektedir.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir